ROK SZKOLNY 2015/2016

Mikołaj Gawor , Brunon Kosmowski, Łukasz Potrawiak, Tomasz Stanisławski

Zajęli II miejsce w Gimnazjadzie piłka siatkowa


Gawor Mikołaj, Łukasz Potrawiak, Tomasz Stanisławski, Brunon Kosmowski

Zajęli III miejsce w Międzynarodowy Turniej im. Stefana Zubera w Bielsku-Białej
piłka siatkowa


Patrycja Rogusińska, Kamila Kawiak, Marta Kalemba

Zajęli III miejsce w Międzynarodowy Turniej im. Stefana Zubera

piłka siatkowa


Gawor Mikołaj, Brunon Kosmowski

Zajęli IV miejsce w Międzynarodowy Turniej Netto Regenstauf Cup

piłka siatkowa

ROK SZKOLNY 2012/2013


II miejsce w piłce koszykowej chłopców

(Miłosz Tylutki,Tomasz Drewniak, Janek Francuz, Jakub Abramczyk, Wojciech Popardowski, Adam Michalak, Michał Grzegorski, Michał Ponikiewski, Adrian Górny)




III miejsce piłka ręczna dziewcząt - Miejska Gimnazjada Młodzieży

(Patrycja Szczepanik, Monika Gacek, Ksenia Łaciak, Kinga Gierczyk, Ewa Anzorge, Magdalena Sadlik, Angelika Góra, Ewa Damek, Joanna Czauderna, Emilia Niczyporuk, Klaudia Zemanek) opiekun Donata Pyś

I miejsce w tenisie stołowym Marzeny Topór, III miejsce drużynowo

I miejsce w skoku wzwyż Jakub Abramczyk

II miejsce w Gimnazjadzie – piłka siatkowa dziewczyn

IV miejsce w Gimnazjadzie – szachy chłopców

I miejsce w Turnieju Mikołajkowym dziewcząt i chłopców

II miejsce w Międzynarodowym Turnieju im. Stefana Zubera dziewczyny

I miejsce w Paraiadzie Diecezjalnej dziewcząt i chłopców

V miejsce w Gr. III w Śląskiej Lidze Kadetek


ROK SZKOLNY 2011/2012

Gimnazjada

1 miejsce tenis stołowy dziewcząt drużynowo

I miejsce: Marzena Topór;

II miejsce: Sara Baczewska;

III miejsce: Karolina Michnowicz.

2 miejsce w zawodach rejonowych;

2 miejsce piłka siatkowa dziewcząt

3 miejsce piłka ręczna dziewcząt

piłka nożna chłopców - półfinał

VI miejsce szachy chłopców

Międzyszkolny Klub Sportowy; PSKS „Beskidy” - Świąteczny Turniej w Pszczynie – II miejsce

Turniej o Puchar Kucery we Frydku-Mistku – VII miejsce

Turniej o Puchar Wiednia – III miejsce

Turniej w Wilnie – III miejsce


ROK SZKOLNY 2010/2011

Gimnazjada

1 miejsce tenis stołowy dziewcząt

3 miejsce piłka siatkowa dziewcząt

1 miejsce skok wzwyż chłopców

1 miejsce rzut oszczepem chłopców

3miejsce na Międzynarodowym Turnieju im. St. Zubera


ROK SZKOLNY 2008/2009

Kacper Mojeszczyk, Urban Gnojek, Artur Zipser
I miejsce w piłce siatkowej chłopców (finał Polski)
na Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w Warszawie (lipiec 2008)

Tomasz Smolana
VI miejsce w piłce siatkowej w Finale Mistrzostw Polski w Międzyrzeczu,
II miejsce w piłce siatkowej (młodzików) w Finałach Wojewódzkich w Bielsku-Białej

Natalia Hałas, Anna Szymik, Joanna Mikołajek
I miejsce drużynowo w tenisie stołowym dziewcząt w Gimnazjadzie w Bielsku-Białej

Natalia Hałas
II miejsce indywidualnie w tenisie stołowym dziewcząt w Gimnazjadzie w Bielsku-Białej

Adam Trybek
III miejsce w rzucie oszczepem w Gimnazjadzie Dzieci i Młodzieży w Bielsku-Białej

Katarzyna Kłoda, Aneta Pyka, Patrycja Gacek, Katarzyna Łusńska,
Sylwia Zielińska, Anna Jarco, Dorota Bednarz, Małgorzata Hemszyk, Natalia Hałas

III miejsce na Międzynarodowym Turnieju w Piłce Siatkowej w Wilnie



ROK SZKOLNY 2007/2008

Marcin Topór
II miejsce w Gimnazjadzie (tenis stołowy),
I miejsce w Gimnazjadzie (rzut dyskiem)

Tomasz Olma
III miejsce w Gimnazjadzie (tenis stołowy)

Tomasz Matyjaszek
III miejsce w Gimnazjadzie (pchnięcie kulą)

tenis stołowy chłopców
I miejsce w Gimnazjadzie

piłka siatkowa chłopców
II miejsce w Gimnazjadzie,
I miejsce w Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w Warszawie,
V miejsce w Śląskiej Lidze Kadetów,
II miejsce w Wiedeń Cup 2008,
II miejsce w Bielsko-Biała Cup 2008,
I miejsce w Zawodach o Puchar Prezesa Skry Bełchatów

piłka ręczna chłopców
III miejsce w Gimnazjadzie

piłka siatkowa
I miejsce w Diecezjalnej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży

tenis stołowy
I miejsce w Diecezjalnej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży



ROK SZKOLNY 2006/2007

piłka siatkowa dziewczęta
III miejsce w Gimnazjadzie

piłka siatkowa chłopcy
IV miejsce w Gimnazjadzie,
III miejsce w Turnieju Bielsko-Biała Cup.

tenis stołowy chłopcy
II miejsce w Gimnazjadzie

Marcin Topór
I miejsce w Gimnazjadzie

Parafialno-Szkolny Klub Sportowy "Beskidy"
piłka siatkowa dziewczęta - II miejsce w Parafiadzie Diecezjalnej,
piłka siatkowa chłopcy - I miejsce w Parafiadzie Diecezjalnej



ROK SZKOLNY 2005/2006

piłka siatkowa chłopcy
I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

piłka siatkowa chłopcy
II miejsce w zawodach rejonowych

tenis stołowy chłopcy
IV miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

Marcin Topór
I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ



ROK SZKOLNY 2004/2005

piłka siatkowa chłopcy
I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

piłka ręczna chłopcy
III miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

pływanie chłopcy
II miejsce w GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ,
III miejsce w sztafecie w GRAND PRIX WOPR

Mateusz Muś
I miejsce w stylu grzbietowym w GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ

Jakub Duźniak
II miejsce w stylu grzbietowym w GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ

Michał Mańka
III miejsce w stylu klasycznym w GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ



ROK SZKOLNY 2003/2004

piłka siatkowa chłopcy
I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ

piłka siatkowa chłopcy
III miejsce w zawodach rejonowych

pływanie chłopcy
III miejsce w GRAND PRIX BIELSKA-BIAŁEJ



ROK SZKOLNY 2002/2003

piłka siatkowa chłopcy
II miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ



piłka ręczna chłopcy
II miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ