ROK SZKOLNY 2015/2016

Brunon Kosmowski (3B)

Finalista konkursu o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku - Białej

Wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym Alfik Matematyczny
(12 m-ce w województwie)

Wynik dobry w internetowym konkursie Maks Matematyczny

Dominik Michnowicz (2B)

Wynik dobry w konkursie matematycznym Alfik Matematyczny

Wynik dobry w internetowym konkursie Maks Matematyczny

Paulina Mierocha (2B)

Zajęła IX miejsce w województwie w internetowym konkursie Maks Matematyczny

Marta Kalemba (3B)

Zajęła III miejsce w  międzyszkolnym konkursie historycznym "Katyń ocalić od zapomnienia" Kategoria wiedza

Mateusz Dobrzański (3C)

Został laureatem Konkursu Języka Angielskiego LINGUIST organizowanym przez Dwujęzyczne Szkoły im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej.

Joanna Łozińska (3C)

Otrzymała wyróżnienie w X Konkursie Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej organizowanym przez Gimnazjum nr 11
im. Jerzego Kukuczki w Bielsku - Białej.


Szkolny Konkurs Matematyczny - Mistrz Matematyki:

  • dla klas trzecich:
  1. Brunon Kosmowski (3B)- Mistrz Matematyki
  2. Daniel Zemanek (3B)- Wicemistrz Matematyki
  • dla klas drugich:
  1. Michał Siekierski (2A)- Mistrz Matematyki
  2. Dominik Michnowicz(2B) - Wicemistrz Matematyki
  • dla klas pierwszych:
  1. Kaczor Julia (1B)- Mistrz Matematyki
  2. Rosiewicz Borys (1C)- Wicemistrz Matematyki

ROK SZKOLNY 2014/2015

Agnieszka Wawrzuta (3b)

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

laureatka Międzynarodowego Ekumenicznego konkursu wiedzy biblijnej „JONASZ”

Hubert Siwiec (2c), Daniel Zenanek (2b), Brunon Kosmowski (2b), Dominik Michnowicz

wyróżnienie w Konkursie matematycznym Kangur 2015,

Mateusz Dobrzański (2c)

wynik dobry w Konkursie języka angielskiego FOX 2015,


Laura Majcherek (2c), Magdalena Baczyńska (3b), Kacper Łaszczyk (3c)

1 miejsce w XII edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej

"Droga dogwiazd przez gimnazjum" w kategorii Zespoły Wokalne


ROK SZKOLNY 2013/2014

Bartosz Prochownik

II etap konkursu j. ang. organizowany przez LO im. S.Żeromskiego w B-B,

Bartosz Prochownik , Wojtek Popardowski, Wiktor Zuziak

II etap konkursu języka angielskiego org. przez LO im KEN, (Bartosz Prochownik - finalista)

Agnieszka Olma z II b

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Bartłomiej Bierski

Wyróżnienie w konkursie wiedzy o Zjednoczonym Krolewstwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Połnocnej
organizowanym przez Gimnazjum nr 11 w B-B,

Bartosz Prochownik

Wynik dobry w Konkursie języka angielskiego FOX 2014,

Wojciech Popardowski

3 miejsce w konkursie języka angielskiego Linguist 2014, org. przez Dwujęzyczne LO im. W. Kopalińskiego w B-B.

Brunon Kosmowski

Wynik dobry w Konkursie matematycznym Kangur


ROK SZKOLNY 2012/2013

Karolina Olma
laureatka konkursu przedmiotowego z geografii

Justyna Mynarska
wyróżnienie w konkursie org. przez LO im.Asnyka "Niepospolite kobiety XX wieku" za prezentację multimedialną

Justyna Mynarska

wynik 100% w Ogólnopolskim Teście Czytania ze Zrozumieniem "Rozumiem, co czytam. Czytam to, co rozumiem"
org. przez Logos - certyfikat osiągnięć

Elżbieta Stępień

kwalifikacja do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Agnieszka Wawrzuta

laureatka Międzynarodowego Ekumenicznego

konkursu wiedzy biblijnej „JONASZ”

Agnieszka Olma

2 etap Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu

konkursu wiedzy biblijnej „JONASZ”

Bartosz Prochownik

Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej


ROK SZKOLNY 2011/2012

Paweł Anioła
laureat konkursu przedmiotowego z fizyki

Elżbieta Stępień
laureatka konkursu przedmiotowego z geografii


ROK SZKOLNY 2010/2011

Justyna Jatkowska
laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Bartosz Wojtas
finalista konkursu przedmiotowego z historii


ROK SZKOLNY 2009/2010

Dorota Kubica
laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

Kamil Urbaś
finalista konkursu przedmiotowego z matematyki

Mateusz Skrzek
finalista konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego


ROK SZKOLNY 2008/2009

Monika Olma, Piotr Stępień
finał konkursu przedmiotowego z geografii

Tomasz Rozumek
finał konkursu przedmiotowego z historii

Dorota Kubica
II etap konkursu przedmiotowego z historii

Bartłomiej Muś
II etap konkursu przedmiotowego z matematyki

Mateusz Skrzek
II etap konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

Karolina Forytarz, Paulina Orkisz
II etap konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Coleen Moore
wynik dobry w konkursie języka angielskiego FOX

DRUŻYNOWE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY
I miejsce w międzyszkolnym konkursie językowym angielsko-niemieckim "Mistrz Języka"


ROK SZKOLNY 2007/2008

Tomasz Olma, Dominik Wawrzuta
laureaci konkursu przedmiotowego z matematyki,
wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur",
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym "Alfik"

Tomasz Olma
laureat konkursu przedmiotowego z fizyki,
finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego,
II miejsce w konkursie wiedzy turystycznej PTTK "Beskidzka Jesień" w Bielsku-Białej

Dominika Olejak
laureatka konkursu przedmiotowego z biologii

Mateusz Sablik
I miejsce w Konkursie o Laur Dyrektora Zespołu Szkół im. J. Tuwima

Krzysztof Jastrzębski
wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie na pracę z literatury

Karolina Forytarz
wynik bardzo dobry w konkursie "FOX 2008"

Dominika Olejak, Dominika Kraus, Justyna Szkabrat
finalistki konkursu wiedzy ekologicznej LOP w Bielsku-Białej

Ewa Szamota
III miejsce w konkursie wiedzy turystycznej PTTK "Beskidzka Jesień" w Bielsku-Białej

Adam Izdebski
I miejsce w konkursie wiedzy o Bielsku-Białej PTTK w Bielsku-Białej

Izabela Pietryszyn
I miejsce w Rejonowej Olimpiadzie PCK,
VII miejsce w Okręgowej Olimpiadzie PCK

OSIĄGNIĘCIA DRUŻYNOWE
konkurs matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej - finał,
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - II miejsce w rejonie,
Miejski Konkurs z okazji wprowadzenia do obiegu monty 2-złotowej
z wizerunkiem Ratusza w Bielsku-Białej - I miejsce,
XVI Rejonowe Mistrzostwa Udzielania Pierwszej Pomocy - I miejsce,
konkurs "Poliglota 2008" Zespół Szkół im. J. Tuwima - wyróżnienie,
"Pola Nadziei" 2007/2008 - I miejsce


ROK SZKOLNY 2006/2007

Marta Szymik
finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Konrad Głąbek
finalista konkursu przedmiotowego z historii

Joanna Kusiak
finalistka konkursu przedmiotowego z biologii

Mateusz Blachura
finalista konkursu przedmiotowego z fizyki,
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki

Krystian Villareal
wynik bardzo dobry w konkursie języka angielskiego FOX

Tomasz Olma
wynik dobry w konkursie języka angielskiego FOX

Mikołaj Fedzin
wynik dobry w konkursie języka angielskiego FOX

Łukasz Drabek, Jennifer Jabłońska, Mateusz Wołek
I etap konkursu "Poliglota 2007"

Mateusz Blachura, Tomasz Olma, Dominik Wawrzuta, Mateusz Wołek
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR

Tomasz Olma, Dominik Wawrzuta
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym ALFIK

Mateusz Blachura
wyróżnienie w konkursie matematycznym ALFIK


ROK SZKOLNY 2005/2006

Rafał Olma
laureat konkursu przedmiotowego z matematyki,
finalista konkursu przedmiotowego z fizyki i geografii,
wyróżnienie w konkursie matematycznym "O PUCHAR V LO W BIELSKU-BIAŁEJ",
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym "KANGUR",
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki

Mirosława Caputa
wyróżnienie w konkursie matematycznym "KANGUR"

Michał Rusek
wyróżnienie w konkursie matematycznym "KANGUR"

Mateusz Wołek
wyróżnienie w konkursie matematycznym "KANGUR"

Anna Wrzosek
laureatka konkursu literackiego "LIPA 2005"

Mirosława Caputa, Rafał Olma, Mateusz Wołek
drużynowo finaliści konkursu matematycznego "O PUCHAR V LO W B-B"

Mateusz Stępień
I miejsce w międzyszkolnym "Boju ortograficznym"

ETWINNING:
partnerstwo z Włochami - projekt "IL NOSTRO QUOTIDANO",
partnerstwo z Grecją - projekt "ON THE VERGE OF THE CENTURIES"


ROK SZKOLNY 2004/2005

Agnieszka Kubica
laureatka konkursu przedmiotowego z historii

Szymon Kalemba
laureat konkursu przedmiotowego z historii

Rafał Olma
laureat konkursu matematycznego "O PUCHAR V LO W BIELSKU-BIAŁEJ",
finalista konkursu przedmiotowego z matematyki,
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym KANGUR

Sebastian Łukoś
14 lokata w Europie, 7 w Polsce, 1 w województwie w konkursie języka angielskiego
THE BIG CHALLENGE

Joanna Glogaza
finalistka konkursu przedmiotowego z historii

Marcin Wesel
finalista konkursu przedmiotowego z matematyki

Rafał Olma, Sebastian Łukoś, Marcin Wesel
drużynowo III miejsce w konkursie matematycznym "O PUCHAR V LO W B-B"

Daria Przybyła
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim organizowanym przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach

Mateusz Figurki
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim organizowanym przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach

Mateusz Wołek
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR

Szymon Bożek
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki


ROK SZKOLNY 2003/2004

Piotr Sułkowski
finalista konkursu przedmiotowego z fizyki,
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR,
finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki

Michał Szymański
wynik bardzo dobry w konkursie języka angielskiego FOX,
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR

Agnieszka Kubica
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym KANGUR

Rafał Olma
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR


ROK SZKOLNY 2002/2003

Piotr Sułkowski
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym ALFIK

Karolina Łabądź
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR


ROK SZKOLNY 2001/2002

Katarzyna Świerzko
finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego i geografii

Michalina Rosner
finalistka konkursu przedmiotowego z języka francuskiego

Michał Szymański
wynik bardzo dobry w konkursie języka angielskiego FOX,
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR

Mateusz Byrski, Magdalena Mazur, Sebastian Pyka, Maria Sikora, Barbara Żądło
wyróżnienie w konkursie matematycznym KANGUR